Bandáž na opravu výfuku (111 cm x 5 cm)

DOPRODEJ


Katalogové číslo: T240

Výrobce: Versachem


MO cena vč. DPH: 112.00 CZK

Cena bez DPH 21%: 92.56 CZK


Dostupnost: skladem 24 ks      

Bandáž na opravu výfukového systému poškozeného jak korozí, tak i mechanicky (praskliny, díry).

 

Použití:
1/ Ocelovým kartáčem či brusným papírem očistěte poškozené místo a jeho okolí. Pokud je venkovní teplota při aplikaci nižší než 21°C, předehřejte opravované místo spuštěním motoru, dokud nebude kov na dotek teplý. Pokud je teplota vyšší než 21°C, není předehřívání nutné.
2/ Odstraňte podkladovou vrstvu z bandáže a bandáž pevně omotejte kolem poškozené oblasti s alespoň 2,5cm přesahem opravované části. U horkých oblastí překryjte opravované místo hliníkovým plechem nebo fólií před omotáním. Pro počáteční podporu pevně omotejte pásku nebo drátem kolem obou konců a středu opravy.
3/ Nastartujte vozidlo a nechte motor alespoň po dobu 20 minut běžet na volnoběh (případně s autem jezděte). Bandáž se speče a stane se trvalou součástí vašeho výfukového systému.

 

Pro opravu bočnice tlumiče, vyřízněte dva nebo více kusů bandáže tak, aby zakryly otvor kolem poškozené oblasti s přesahem alespoň 2,5cm. Umístěte kousky bandáže po celé opravované ploše a přidržte ji páskou nebo drátkem. Nastartujte vozidlo a pokračujte dle bodu 3 výše.