Plnící hadice
Sada pro aplikaci přísad do autoklimatizace
Výrobce: IDQ
MO cena vč. DPH: 644.00 CZK
Cena bez DPH 21%: 532.23 CZK
Dostupnost: skladem
Tato opakovaně použitelná plnicí hadice pro systém R-134a je kompatibilní se všemi typy výrobků, jak bez ventilu, tak i s novým typem se samouzavíracím ventilem. Jednoduchým stisknutím palcové páky aktivujete proces plnění a uvolněním plnění zastavíte. Kovová rychlospojka je určena výhradně k připojení k nízkotlakému portu. Konkrétní informace k aplikaci naleznete v pokynech na obalu aplikovaného výrobku. Při aplikaci vždy noste rukavice a ochranné brýle!
POUŽITÍ:
1. Nastartujte vozidlo a zapněte klimatizaci na plný výkon.
2. Našroubujte hadici na nádobku s chladivem a odšroubujte ochrannou krytku z portu nízkého tlaku (barva krytky je modrá, případně černá) a připojte rychlospojku plnící hadici.
3. Protřepejte a stiskněte spoušť. Během plnění naklánějte nádobku v rozmezí 12 až 3 hod.
4. Po naplnění odpojte rychlospojku od portu a zkontrolujte množství náplně v klimatizaci. Nepřeplňujte systém! Našroubujte zpět ochrannou krytku portu.