Náhradní náplň s těsnící přísadou (340 g)

Výrobek pro rychlé obnovení funkce autoklimatizace.


Katalogové číslo: SD134RFL

Výrobce: IDQ


MO cena vč. DPH: 932.00 CZK

Cena bez DPH 21%: 770.25 CZK


Dostupnost: skladem      

Výrobek pro rychlé obnovení funkce autoklimatizace. Doplní uniklé chladivo a lubrikant, který chrání pohyblivé součásti a gumová těsnění systému. Eliminuje menší netěsnosti v gumových součástech (těsnění, hadice, o-kroužky). Aplikátor není součástí balení!
Přibližný poměr směsi: 312 g chladiva a 28 g aditiv.

POUŽITÍ:
1.    Před použitím našroubujte aplikační hadičku na dávkovací spoušť a sejměte ochranný kryt.
2.    Pomocí tlakoměru zkontrolujte tlak v systému na nízkotlakém portu. Nastartujte motor a nastavte klimatizaci na plný výkon. Odšroubujte ochrannou krytku z portu nízkého tlaku (barva krytky je modrá, případně černá). Výrobek řádně protřepte a připojte k portu nízkého tlaku.
3.    Smáčkněte dávkovací spoušť, aby obsah mohl proudit do systému klimatizace. Během plnění protřepávejte a naklánějte nádobku s chladivem v úhlu 12 až 3 hod. Pokračujte, dokud se do systému klimatizace nedostane potřebné množství chladiva, nebo dokud není nádobka prázdná. Jakmile obsah vyprázdníte, podržte po dobu jedné minuty nádobku dnem vzhůru, aby se uvolnil zbývající obsah. Poté odpojte rychlospojku od portu a zkontrolujte množství náplně v klimatizaci. Nepřeplňujte systém!
4.    Našroubujte zpět ochrannou krytku portu.