Sada Quick Fix Kit 615011 + 615874 (207ml + 237ml)

Sada výrobků na ošetření starší karoserie a obnovu matných světlometů.


Katalogové číslo: 615183

Výrobce: Formula 1


MO cena vč. DPH: 359.00 CZK

Cena bez DPH 21%: 296.69 CZK


Dostupnost: skladem      

Quick Fix Kit SADA DVOU VÝROBKŮ NA OŠETŘENÍ LAKU AUTOMOBILU A OBNOVU MATNÝCH SVĚTLOMETŮ


615011
Leštěnka na zašedlé a poškozené autolaky. Špičkový výrobek s obsahem unikátních mikročástic, které odstraní škrábance a obnoví zašedlé zoxidované lakované povrchy. Jemná tekutá emulze působí do hloubky a přitom umožňuje velmi snadnou a rychlou aplikaci bez nutnosti dlouhého a namáhavého roztírání.Vhodný pro všechny typy autolaků.
Lahvička 207ml 

Použití:

Před použitím řádně zatřepte! Vytlačte přiměřené množství emulze na bavlněnou tkaninu a nanášejte krouživými pohyby na čisté, suché a vychladlé karoserie mimo přímé sluneční světlo. Vždy ošetřete menší souvislou plochu (např. 1/4 kapoty) a nechte několik minut vyschnout. Lehký našedlý film jednoduše setřete rychlejšími tahy suchou bavlněnou tkaninou. Na ochranu obnoveného laku použijte výrobek FORMULA 1 Carnauba vosk na autolaky.

Nepoužívejte na odřené, rozpraskané autolaky! Nevhodný na ošetření plastových a pryžových dílů. Chraňte před mrazem.

 

615874
Emulze na renovaci autosvětel. Špičkový výrobek, který obnovuje  našedlé, matné a zažloutlé světlomety. Jedinečná kombinace leštící pasty a tmelu pro čistá světla a lepší viditelnost. Jednoduché použití bez brusného papíru a leštícího kotouče.Lze použít i na brzdová světla, čelní skla motocyklů, přilby.
Lahvička 237ml

Použití:

Před použitím řádně protřepte! Vytlačte přiměřené množství emulze na suchou bavlněnou tkaninu a nanášejte krouživými pohyby na čistou a suchou plochu. Nechte chvíli působit a doleštěte čistou měkkou tkaninou. Pro extrémně znečištěné (zoxidované) světlomety aplikaci opakujte.