Kategorie:
Vosky | Šampóny

Sada Wash and Wax Kit 615016 + 615029 (2 x 473 ml)

Autošampon s voskem a Tekutý vosk Carnauba v sadě.


Katalogové číslo: 615199

Výrobce: Formula 1


MO cena vč. DPH: 339.00 CZK

Cena bez DPH 21%: 280.17 CZK


Dostupnost: skladem      

SADA DVOU VÝROBKŮ PRO MYTÍ A OŠETŘENÍ KAROSERIE VOZU

615016
Autošampon s palmovým voskem Carnauba. Koncentrovaný přípravek na odstranění veškerých povrchových nečistot jako zažraný prach, zbytky hmyzu, dehtové skvrny atd. z karoserie. Obsahuje nejkvalitnější přírodní palmový vosk carnauba, který zároveň poskytuje ochranu a navrací lesk autolaku po každém omytí. Přítomná svěží ovocná vůně potěší při práci s šamponem.
lahev 475 ml 

Použití:

Aplikujte na vychladlé povrchy mimo přímé sluneční světlo. Proudem vody odstraňte největší hrubé nečistoty z karoserie. Šampon, který získáte přidáním 60 ml přípravku ke 4 litrům vody, nanášejte měkkou textilií či jemným kartáčem vždy na větší souvislou plochu, kterou před uschnutím opláchněte čistou vodou. Po omytí celé karoserie opláchnutí zopakujte a celý vůz otřete do sucha.


615029
Tekutý vosk Carnauba. Špičkový výrobek obsahující nejkvalitnější přírodní palmový vosk. Jemná tekutá emulze umožňuje velmi snadnou a rychlou aplikaci bez nutnosti dlouhého a namáhavého roztírání a leštění. Čistí do hloubky, leští a chrání laky starších i nových vozů. Dokáže odstranit menší škrábance. Vysoký lesk odolává čistícím prostředkům a ručnímu i mechanickému mytí po celý 1 rok. Chrání před UV zářením. 
lahev 475 ml.

Použití:

Vytlačte přiměřené množství přípravku na mírně vlhkou bavlněnou tkaninu. Nanášejte krouživými pohyby na čisté, suché a vychladlé karoserie. Ošetřete větší souvislou plochu a nechte několik minut vyschnout. Lehký našedlý film jednoduše setřete rychlejšími tahy suchou bavlněnou tkaninou. Nepoužívejte na přímém slunečním světle! Nevhodný na ošetření plastových a pryžových dílů. Chraňte před mrazem.