Kategorie:
Dekarbonizace

Aplikátor k dekarbonizaci motoru

Aplikátor na dekarbonizaci motoru pro KROK 2 – (STEP 2).


Katalogové číslo: 1704B

Výrobce: Gold Eagle


MO cena vč. DPH: 8300.00 CZK

Cena bez DPH 21%: 6859.50 CZK


Dostupnost: skladem      

* Speciální konstrukčně upravený aplikátor Golden Touch pro soupravy Power Pack I - Power Pack II - Power Pack III
* Unikátní konstrukce s jehlovým ventilem pro dávkování přesného průtoku čisticí kapaliny.
* Podtlakový manometr umožňuje přesné měření.

Použití:
1. Vyhledejte místo s podtlakovým sáním (doporučujeme PCV ventil, nebo Power Brake podtlakového potrubí).
2. Nalijte obsah lahvičky STEP 2 (#1617) ze soupravy Power Pack I - II - III do hliníkové nádobky aplikátoru a uzavřete ji.
3. Připojte zúžený konec aplikační hadice aplikátoru k sacímu otvoru. Jehlový ventil musí být zavřený ještě před začátkem aplikace (utažení ve směru hodinových ručiček).
4. Nastartujte motor a nechte ho běžet na volnoběh (přibližně 1000 - 1500 otáček za minutu). Nenechávejte motor běžet přes 2000 otáček za minutu!
5. Opatrně povolte ventil aplikátoru a pomalu přidávejte dekarbonizační kapalinu do sání motoru. Nastavte jehlu ventilu tak, aby motor běžel stále na volnoběh a nezastavil se. Průběžná regulace ventilu je potřebná k udržení volnoběžných otáček a zabraňuje zhasnutí motoru.
6. Motor se může začít klepat, nebo se úplně zastaví během tohoto postupu. Nestartujte vozidlo, pokud motor zhasíná! Vyšroubujte zapalovací svíčky a točte motorem cca 10 sekund bez svíček. Namontujte svíčky zpět. Nyní je bezpečné znovu nastartovat motor. Bez tohoto postupu hrozí vážné poškození motoru. Gold Eagle, ani dovozce není zodpovědný za poškození motoru způsobené nedodržením návodu k použití.
7. Když je hliníková nádobka prázdná, odpojte zúžený konec aplikační hadice od sacího otvoru PCV, nebo Power Brake podtlakového potrubí a zapojte jej na původní místo.