Sada na údržbu plátěné střechy kabrioletu (2 x 473 ml)

Speciální souprava přípravků na dokonalou údržbu plátěných střech.


Katalogové číslo: 30520

Výrobce: Gold Eagle


MO cena vč. DPH: 1135.00 CZK

Cena bez DPH 21%: 938.02 CZK


Dostupnost: skladem      

Speciální souprava přípravků na dokonalou údržbu plátěné střechy kabrioletu.

Sada obsahuje:
1) 30540 Speciální čistič exteriéru kabrioletu a SUV 473 ml - Speciální přípravek, který si snadno poradí i s nejodolnější zažranou špínou a mastnotou na plátěné, nebo vinylové (koženkové) střeše kabrioletu, či krytu SUV. Neobsahuje saponáty, agresivní rozpouštědla ani abrasivní materiály. Nenarušuje odolnost proti vodě, vysychá bez zanechání skvrn.

Použití:

Aplikujte mimo přímé sluneční světlo. Proudem vody odstraňte hrubé nečistoty a na stále vlhký povrch naneste rovnoměrný film přípravku. Čistěte lehkými tahy jemným plastovým kartáčem, froté hadrem nebo houbou, poté opět důkladně opláchněte.  Při silném znečištění (ptačí trus, míza ze stromů, olejové skvrny atd.) aplikaci opakujte a nechte 10 - 20 minut působit. 

 

2) 30616 Impregnace na plátěnou střechu kabrioletu (ochrana) 473 ml - Poskytuje 100% ochranu proti škodlivým vlivům UV (slunečního) záření. Zabraňuje stárnutí a blednutí textilních materiálů, obnovuje a posiluje jejich odolnost proti vlhkosti. Vhodný pro ošetření veškerých syntetických i přírodních tkanin a jemné kůže. Ošetřené plochy odpuzují prach, mastnotu a silniční špínu. Pro svůj vyjímečný účinek je ideální pro péči o plátěné střechy a textilní prvky v interieru kabrioletu.

Použití:

Používejte pouze na dokonale čisté a suché materiály, zbavené zbytků čistících prostředků. Nejlepších výsledků dosáhnete při aplikaci na přímém slunečním světle a teplotě nad 21 °C. Nanášejte rovnoměrně dokud plocha není vlhká na dotyk. Dbejte, aby nedošlo k potřísnění okolní karoserie, případně ihned otřete. Impregnaci nechte 6-12 hodin řádně vsáknout a vyschnout - pouze tak bude ochrana dokonalá!

Pozor! Některé materiály mohou být barevně nestálé, proto působení výrobku nejprve opatrně vyzkoušejte na menším nenápadném kousku povrchu. Nevhodný na ošetření plastových a pryžových dílů.