Sada na údržbu vinylové střechy kabrioletu (2 x 473 ml)

Speciální souprava přípravků na dokonalou údržbu vinylových střech.


Katalogové číslo: 30510

Výrobce: Gold Eagle


MO cena vč. DPH: 932.00 CZK

Cena bez DPH 21%: 770.25 CZK


Dostupnost: skladem      

Speciální souprava přípravků na dokonalou údržbu vinylové střechy kabrioletu.

Sada obsahuje:
1) 30540 Speciální čistič exteriéru kabrioletu a SUV 473 ml - Speciální přípravek, který si snadno poradí i s nejodolnější zažranou špínou a mastnotou na plátěné, nebo vinylové (koženkové) střeše kabrioletu, či krytu SUV. Neobsahuje saponáty, agresivní rozpouštědla ani abrasivní materiály. Nenarušuje odolnost proti vodě, vysychá bez zanechání skvrn.

Použití:

  Aplikujte mimo přímé sluneční světlo. Proudem vody odstraňte hrubé nečistoty a na stále vlhký povrch naneste rovnoměrný film přípravku. Čistěte lehkými tahy jemným plastovým kartáčem, froté hadrem nebo houbou, poté opět důkladně opláchněte.  Při silném znečištění (ptačí trus, míza ze stromů, olejové skvrny atd.) aplikaci opakujte a nechte 10 - 20 minut působit. 
 

2) 30340 Impregnace na koženkovou (vinylovou) střechu kabrioletu 473 ml - Poskytuje 100% ochranu proti škodlivým vlivům UV (slunečního) záření. Zabraňuje stárnutí a blednutí materiálů jako vinyl, guma, veškeré plasty, sklolaminát a kůže. Ošetřené plochy odpuzují prach, mastnotu, vlhkost a silniční špínu. Pro svůj vyjímečný účinek se obzvláště hodí pro péči o vinylové střechy a interiery kabrioletů. Vhodný též na matné povrchy, nezanechává mastné stopy.

Použití:

Aplikujte mimo přímé sluneční světlo. Nanášejte rovnoměrně na menší plochy a následně suchou bavlněnou tkaninou otřete do sucha.  Při použití na více znečištěné gumové povrchy (například pneumatiky) nechte působit až 5 minut. Používejte 1 x za 3 - 5 týdnů.