Kategorie:
Lepidla | Výprodej

Dvousložkové epoxy lepidlo 5 minut gel (25 ml)

DOPRODEJ - Nestékavé lepidlo, vhodné zejména na spojení svislých ploch mnoha materiálů.


Katalogové číslo: 46509

Výrobce: Versachem


MO cena vč. DPH: 102.00 CZK

Cena bez DPH 21%: 84.30 CZK


Dostupnost: skladem 1 ks      

Víceúčelové, nestékavé dvousložkové lepidlo na rychlé spojení ploch či opravy rozlomených a jinak poškozených dílů z materiálů: - Tkaniny a potahované textilie - Plastické hmoty -Ocel a kovy - Guma a vinyl. Vytváří krémově zabarvený, velmi pevný, nárazuvzdorný spoj odolný proti vlhkosti. Ideální pro lepení na vertikální plochy /emblémy, jmenovky, dveřní štítky, ozdobné lišty atd./  

Barva spoje: krémová
Čas tuhnutí / vytvrzení:  5 min. / 1 hodina
Odolnost tlak / teplota: 175 kg/cm2  /  93°C

 

Použití:

Před použitím musí být lepené plochy čisté a suché. Pro pevnější spojení zdrsněte povrchy brusným papírem. Otočte aplikátor tryskami vzhůru, odlomte zdvojené víčko, které pečlivě uschovejte a nechte uniknout vzduchové bubliny. Do vaničky, která je součástí plast. krytu obalu vytlačte potřebné množství přípravku.
Tahem nasajte do aplikátoru vzduch, očistěte trysky a nasaďte víčko. Důkladně promíchejte obě složky - použijte mixační tyčinku, která je součástí výrobku a oddělí se při vytlačování lepidla. Směs tuhne během 5 minut, pro dokonalý účinek nechte lepený spoj vytvrdnout 60 minut. Odolává teplotám do 93°C. Nevhodný pro lepení plastických hmot na bázi polyethylenu a polypropylenu.

 

 

Standardní věty o nebezpečnosti a pokyny pro bezpečné zacházení: