Kategorie:
Lepidla | Výprodej

Dvousložkové epoxy lepidlo 1 minuta (25 ml) - VÝPRODEJ

VÝPRODEJ - VÝROBEK JE PRODÁVÁN BEZ BLISTRU


Katalogové číslo: 21245_VYP

Výrobce: Versachem


MO cena vč. DPH: 85.00 CZK

Cena bez DPH 21%: 70.25 CZK


Dostupnost: skladem 3 ks      

POZOR: výrobek je prodáván bez blistru!

 

Víceúčelové dvousložkové lepidlo na velmi rychlé spojení ploch či opravy rozlomených a jinak poškozených dílů z materiálů: - Tkaniny a potahované textilie - Sklo - Kov - Plastické hmoty - Guma a vinyl. Vytváří čirý, pevný spoj odolný proti vlhkosti a vibracím. 

 

Použití:

Před použitím musí být lepené plochy čisté a suché. Pro pevnější spojení zdrsněte povrchy brusným papírem. Otočte aplikátor tryskami vzhůru, odlomte zdvojené víčko, které pečlivě uschovejte a nechte uniknout vzduchové bubliny. Na vhodný úlomek lepenky, kartonu či jiné pracovní plochy vytlačte potřebné množství přípravku. Tahem nasajte do aplikátoru vzduch, očistěte trysky a nasaďte víčko. 
Důkladně promíchejte obě složky - použijte mixační tyčinku, která je součástí výrobku a oddělí se při vytlačování lepidla. Jakmile jsou složky správně promíchány, modré zbarvení mizí. Je nezbytné ihned zahájit lepení, neboť směs tuhne během 60 sekund! Pro dokonalý účinek nechte spoj vytvrdnout 60 minut. Odolává teplotám do 93°C. Nevhodný pro lepení plastických hmot na bázi polyetylenu a polypropylenu.

Barva spoje: čirá
Čas tuhnutí / vytvrzení: 1 minuta / 1 hodina
Odolnost tlak / teplota:  88kg/cm2   /   93°C

 

 

Standardní věty o nebezpečnosti a pokyny pro bezpečné zacházení: