Kondicionér pro zvýšení výkonu autoklimatizace + Náhradní náplň s těsnící přísadou (396 g + 2 x 340 g)

Booster + 2 x náplň s těsnící přísadou.


Katalogové číslo: AF2SD134-3

Výrobce: IDQ


MO cena vč. DPH: 3253.00 CZK

Cena bez DPH 21%: 2688.43 CZK


Dostupnost: skladem 2 ks      

1 ks  AF2 - Kondicionér pro zvýšení výkonu autoklimatizace (396 g)
Výrobek vyvinutý pro NASA. Špičková přísada pro akceleraci výkonu autoklimatizace  urychluje nástup chlazení až o 50 %. Méně častým spínáním kompresoru snižuje spotřebu, šetří mechanické součásti systému. Absorbuje vlhkost a čistí od usazenin, zabezpečuje klidný a tichý chod. Eliminuje menší netěsnosti v gumových součástech (těsnění, hadice, o-kroužky). Aplikátor s rychlospojkou umožňuje snadné připojení na nízkotlaký ventil autoklimatizace, bez nutnosti dalšího nářadí. Vhodný do systémů R134a.

Přibližný poměr směsi: 340 g chladiva a 56 g aditiv.

2 ks  SD134RFLT - Náhradní náplň s těsnící přísadou (340g)
Výrobek pro rychlé obnovení funkce autoklimatizace. Doplní uniklé chladivo a lubrikant, který chrání pohyblivé součásti a gumová těsnění systému. Eliminuje menší netěsnosti v gumových součástech (těsnění, hadice, o-kroužky).
Přibližný poměr směsi: 312 g chladiva a 28 g aditiv.

Použití:
1.    Před použitím našroubujte aplikační hadičku na dávkovací spoušť a sejměte ochranný kryt.
2.    Pomocí tlakoměru zkontrolujte tlak v systému na nízkotlakém portu. Nastartujte motor a nastavte klimatizaci na plný výkon. Odšroubujte ochrannou krytku z portu nízkého tlaku (barva krytky je modrá, případně černá). Výrobek řádně protřepte a připojte k portu nízkého tlaku.
3.    Stiskněte dávkovací spoušť, aby obsah mohl proudit do systému klimatizace. Během plnění protřepávejte a naklánějte nádobku s chladivem v úhlu 12 až 3 hod. Pokračujte dokud se do systému klimatizace nedostane potřebné množství chladiva nebo dokud není nádobka prázdná. Jakmile obsah vyprázdníte, podržte po dobu jedné minuty nádobku, aby se uvolnil zbývající obsah. Poté odpojte rychlospojku od portu a zkontrolujte množství náplně v klimatizaci. Nepřeplňujte systém!
4.    Našroubujte zpět ochrannou krytku portu

 

 

Standardní věty o nebezpečnosti a pokyny pro bezpečné zacházení: